Na kontaktoni

Na kontaktoni

telefon

Shanghai Zhong jian Textile Machinery Co., Ltd

Telefoni:021-69177200

Adresë: Nr. 588, Changxiang Road, Nanxiang Town, Jiading District, Shanghai, Kinë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni